Jälgi meid

Jalgpall

Roman Abramovitš tahab väidetavalt osta Türgi liiga ühte peksupoissi, klubi ise ei tea asjast midagi

Chelsea’ist ilma jäävat Roman Abramovitši seostatakse jalgpallimaailmas jätkamisega ja teda on hakatud paari panema Türgi meeskonna Göztepega. Klubi ise eitab jutte.

Abramovitši huvist Türgi meistrivõistluste 18. klubi kohta on aktiivselt kirjutanud kohalik meedia, aga Göztepe juhatuse esimees Talat Papatya väidab, et tema ei tea asjast midagi, kuigi vihjab justkui nagu midagi siiski oleks kaadri taga toimumas.

“Abramovitš ei ole mitte kellegagi kontakteerunud, et klubi üle võtta,” ütles Papatya. “Oleme meediast lugenud, et Abramovitš on klubi üle võtnud. See ei oma mitte mingisugust tähtsust. Me väljastame vastava teadaande, kui läbirääkimised selles valdkonnas on jõudnud teatavale küpsuse tasemele.”

Göztepe on 1950. aasta Türgi meistriklubi ja paarikordne karikavõitja, aga suure osa eelmisest kümnendist veetis meeskond kõrgliigast eemal.

Tänavu on nüüd ka tõsine oht kukkuda jälle madalamale tasemele, kuna üheksa vooru enne hooaja lõppu on horvaadist peatreeneri Stjepan Tomase käe all mängiv meeskond püsimajäämisest üheksa punkti kaugusel.

Kui Abramovitš peaks tõesti Göztepe uueks omanikuks tõusma, siis ootab teda Izmiri lahe kaldal ka üks tuttav nägu. Meeskonnaga liitus talvel argentiinlasest ründaja Franco Di Santo, kes oli aastatel 2008-10 Chelsea palgal ja sai isegi 16 mängus platsile.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds