Jälgi meid

Jalgpall

Järjekordne kaotus pani Frank Lampardi töökoha ohtu

Evertoni raskusi täis hooaeg jätkus kolmapäeval 2:3 kaotusega Burnleyle ja väidetavalt on klubi selle järel asunud kaaluma järjekordset treenerivahetust.

Alates veebruarist Frank Lampardi juhendamisel mängiv meeskond suutis võõrsil peetud kohtumises Richarlisoni väravatega kaotusseisust välja tulla ja mängu juhtima minna, aga kolm punkti anti järjekordselt ära. Otsustav tabamus sündis 85. minutil Maxwel Cornet kaudu.

Jalgpalliajakirjaniku Simon Dobsoni sõnul kutsus Evertoni juhtkond mängu järel kokku kriisikoosoleku, arutamaks Lampardi sobivust treenerina.

Endise Chelsea peatreeneriga tehti jaanuari viimasel päeval 2024. aasta suveni kehtiv leping, aga tema käe all ei ole meeskond suutnud soovitud tõusus liigatabelis teha. Kõikide sarjade peale on temaga 11 kohtumisest saadud neli võitu ja seitse kaotust ning kodust eemal mängides on meeskond koos Lampardiga kaotanud kõik kuus matši koguskooriga 4:19.

Pärast järjekordset ebaõnnestumist edestab Everton liiga väljakukkumistsooni ja Burnleyt ainult ühe punktiga ning meeskonnal on võrreldes oma jälitajaga hooaja lõpus mängukalender palju raskem. Juba sel nädalavahetusel võivad klubid kohad vahetada, kui Evertoni ootab raske mäng Manchester Unitediga ja Burnley kohtub samal ajal liiga viimase Norwich Cityga.

Kui Everton tõesti Lampardist loobub, siis tähendaks see klubi poolt alates 2017. aasta oktoobrist juba üheksandat treenerivahetust.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds