Jälgi meid

Jalgpall

Dušan Vlahovic lõi end Meistrite liiga ajalukku

Jaanuaris 70 miljoni euro eest Fiorentina särgi Juventuse oma vastu välja vahetanud Dušan Vlahovic tegi teisipäeval oma Meistrite liiga debüüdi ja lõi kohe ajaloolise värava.

Serbia väravamasinal kulus Villarreali vastu kõigest 32 sekundit värava tegemiseks ja sellega sai temast Meistrite liigas kiireima värava löönud debütant. Eelmine rekord oli 35 sekundiga Andreas Mölleri käes, kes ise 1995. aastal Juventuse vastu Dortmundi Borussia särgis skoori tegi.

Vlahovic kerkis ühtlasi esimeseks Juve mängijaks, kes kevadistes Meistrite liiga väljakukkumisringides oma debüüdil värava löönud.

22 aasta ja 25 päeva vanuselt sai serblasest ka Juventuse teine noorim mängija, kes oma Meistrite liiga debüüdil tabamuseni jõudnud. 20-aastaselt tegi selle omal ajal ära legendaarne Alessandro Del Piero.

Vlahovic on nüüd tänavu kõikide sarjade peale 24 kohtumises sahistanud 22 korda. Juventuses on tal esimese viie mänguga kirjas kaks väravat.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds