Jälgi meid

Jalgpall

PSG president kutsuti Meistrite liigas ebaõnnestumise tõttu Katari emiiri poolt vaibale

PSG Meistrite liiga hooaeg sai Karim Benzema poolt sel aastal jälle varakult lõpetatud ja klubi presidenti Nasser Al-Khelaifit ootab nüüd ees üks tõsisem jutuajamine.

Prantsusmaa jalgpalliajakirjanik Romain Molina andis teada, et Al-Khelaifi on kutsutud vaibale PSG omaniku, Katari emiiri Tamim bin Hamad Al Thani poolt. Põhjust selleks on üksjagu.

Pärast 2011. aastal Qatar Sports Investmentsi kätte minemist on PSG Prantsusmaa jalgpalli domineerinud ja võitnud 27 karikat, aga Meistrite liigast on klubil ette näidata vaid üks finaalikoht ja isegi poolfinaalis on meeskond mänginud ainult kaks korda.

Katari rahade ajastu esimestel hooaegadel käis PSG järjepanu neli korda veerandfinaalis, aga nüüd ei ole rammu jagunud isegi sinna jõudmiseks.

Kolme aasta jooksul on küll meeskond kaks korda nelja parema seas olnud, aga tänavu langeti viimase kuus hooaja peale juba neljandat korda kaheksandikfinaalis konkurentsist.

Meistrite liiga võit on Pariisi klubil tulemata jäänud vaatamata sellele, et mängijateturul on kulutatud 1,3 miljardit eurot.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds