Jälgi meid

Jalgpall

Potter: Chelsea juhendamine on tõenäoliselt jalgpallimaailma üks kõige raskemaid töösid

Chelsea peatreener Graham Potter on ametis olnud veidi alla poole aasta ning võttis ajakirjanike ees senise hooaja hooaja kokku.

Londoni klubi on tabelis langenud kümnendaks ning viimase viie vooruga on teenitud vaid neli punkti. Samuti on langetud mõlemast karikasarjast. Peale suuri tehtud kulutusi mängijateturul, ei ole vaatepilt just roosiline.

“See on suur väljakutse, tõeliselt raske ülesanne. Arvan, et see on tõenäoliselt hetkel üks jalgpallimaailma kõige raskemaid töid. Hiljuti toimus klubis juhtkonna vahetus ning peale seda on alati ootused kõrged. Eriti Chelsea staatuse tõttu,” alustas Potter.

“Muidugi ei arvanud ma, et kaotame vigastuse tõttu 10 põhimeeskonna mängijat. Samas loomulikult saan aru, et olen peatreener ja peatreener vastutab.”

“Ma ei soovigi kaastunnet. Olen väga õnnelik ja priviligeeritud, et saan siin olla. Peame asjad uuesti üles ehitama…Chelsea jaoks on käes uus ajastu, uus peatükk. Tekib ka raskusi ning hetkel ei ole lihtne ja seetõttu mõistan fännide frustratsiooni.”

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds