Joao Felixi debüütmäng Chelsea särgis lõppes punase kaardiga

Inglismaa kõrgliigas alistas Fulham 2:1 Londoni Chelsea. Tulemusest enam räägitakse Joao Felixi debüütmängust, mis lõppes juba teise poolaja alguses punase kaardiga.

Fulham asus juhtima 25. mänguminutil, kui täpne oli karjääri jooksul ka Chelseas mänginud Willian.

Chelsea suutis viigistada kohe teise poolaja alguses. Karistuslöögi järgses segaduses lõi palli võrku Koulibaly.

Kümmekond minutit peale viigiväravat sõitis vastase mängijale jalad ees sisse Joao Felix, kes teenis vea eest punase kaardi ning peab nüüd kolm kohtumist vahele jätma.

Fulham lõi võiduvärava 73. minutil. Andreas Pereira andis suurepärase tsenderduse ja Carlos Vinicius kõmmutas palli peaga väravasse.

Tabelis tõusis Fulham vähemalt ajutiseks kuuendaks. Chelsea jätkab kümnendana.