Inglismaa kõrgliiga viimane meeskond alistas Manchester City ja on ühe võidu kaugusel finaalist

Inglismaa liigakarika veerandfinaalis alistas Southampton 2:0 Manchester City ning edenes poolfinaali, kus läheb vastamisi Newcastlega.

Southamptoni esimene värav sündis 23. mänguminutil, kui täpne oli Sekou Mara. Vaid viis minutit hiljem sündis iluvärav, kui Moussa Djenepo kasutas ära City väravavahi Stefan Ortega liiga julge kohavaliku ning lõi kõrge kaarega umbes 30-meetrilt palli kindlalt väravasse.

Teisel poolajal tõi Guardiola väljakule ka oma suurimad ässad Kevin de Bruyne ja Erling Haalandi, kuid rohkem kumbki meeskond väravaid lüüa ei suutnud ning Southampton edenes vägeva võiduga poolfinaali.

Samal ajal alistas Nottingham Forest peale 1:1 viigiga lõppenud normaalaega Wolverhamptoni.

Liigakarika poolfinaalpaarides lähevad vastamisi Nottingham ja Manchester United ning Southampton ja Newcastle.