Jälgi meid

Jalgpall

Pochettino suurest kaotusest: “Meeskond andis alla”

Tottenham Hotspur kaotas eilses Meistrite Liiga teise vooru kohtumises Müncheni Bayernile 2-7. Sakslased lõid teisel poolajal viie minut jooksul 3 väravat ning alandasid inglastest kolleege täielikult.

“Pärast mängu lõppu oli muidugi selline tunne, et meeskond oli väsinud ning andis nagu natukene alla. Pärast sellist esitust on oluline jääda rahulikuks,” ütles Spursi peatreener Mauricio Pochettino pärast mängu Inglismaa meediale antud intervjuus.

Tottenhami jaoks algas mäng hästi, sest juba 12. minutil mingi Heung-Min soni väravast kohtumist 1-0 juhtima, kuid pea kohese vastuväravaga Joshua Kimmichilt algas kodumeeskonna allakäik.

“Olen pettunud, sest meeskond oli kuni 82. minutini mängus sees. Meeskond võitles ning suutsime ka olukordi tekitada, kuid Bayern oli kliinilisem. Muidugi oleme kõik väga frustreeritud, kuid peame sellistele olukordadele julgelt vastu minema,” kommenteeris Tottenhami juhendaja Inglismaa meeskondade läbi aegade suurimat kaotust Meistrite Liigas.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds