Liverpool alistas põnevusmängus Salzburgi. Chelsea oli võõrsil 2-1 parem Lillest

salah vs salzburg

Meistrite Liiga fännid ei pidanud eile taaskord võistluse pingelisuses pettuma, sest Liverpool suutis koostöös Salzburiga pakkuda tõelise põnevuslahingu.

Mängu algus, millega Liverpool juba 36. minutiks 3-0 ette oli läinud, küll erilist põnevust ei pakkunud, kuid Salzburgi meeste kompromissitu võitlus ning eneseusk aitasid nad juba 60. minutiks 3-3 viigile. Vaid Mo Salahi kohtumise teine värav 69. mänguminutil oli see, mis võõrustajatele 4-3 võitu ning 3 punkti tabelisse tagas. Vaata tervet mängu käiku ning kõrghetki siit:

Chelseal õnnestus natukene sündmustevaesemas mängus alistada võõrsil 2-1 kohalik LOSC. Inglaste poolt skoorisid vastavalt 22. ning 78. minutil Tammy Abraham ning Willian. Võõrustajate poolt lõi ainsa värava Victor Osimhen 33. minutil. Kõrghetki vaata siit: