Jälgi meid

Jalgpall

Bayern lõi Tottenhamile 7. Real Madrid ei suutnud kodus Brugge vastu enamat viigist

gnabri celebrate 4 goals

Eilse Meistrite Liiga teise vooru kohtumiste kõige suurema üllatustulemuse pakkusid kahtlemata Tottenham ning Müncheni Bayern. Nimelt sai esimene kodus Saksamaa meisterklubilt lausa 2-7 sugeda.

Võõrustajad läksid kohtumist küll juba 12. minutil Son Heung-min väravast juhtima, kuid külalised tõid hetk hiljem tabloole viigiseisu tagasi ning läksid 45. minutil mängu seekord juba ise juhtima. Teisel poolajal läks hoogu Gnabry, kes kogus oma kontole lausa 4 väravat. Harry Kane penaltist löödud tabamus 62. minutil jäi kodumeeskonnale tõenäoliselt väga väikeseks lohutuseks.

Vaata väravaid ning mängukäiku siit:

Teise üllatustulemuse vormistas Real madrid, kes ei suutnud kodustaadionil parem olla belglaste Blub Bruggest. Kusjuures mängiti enamik kohtumisest kaotusseisust, sest juba 39. minutil oli seis 2-0 külaliste kasuks.

Sergio Ramos oli meheks, kes teise poolaja alguses ühe tagasi suutis lüüa ning kui 84. minutil vastaste poolkaitsja Ruud Vormer punase kaardi teenis, suudeti nõelata ka teist korda. Tulemus 2-2, aga vaevalt Meistrite Liiga rekordiomanikku rahuldab.

Vaata kõrghetki siit:

Teisted eile aset leidnud kohtumised:

Atalanta 1-2 Shakhtar Donetsk

Crvena Zvezda 3-1 Olympiakos FC

Galatasaray 0-1 PSG

Juventus 3-0 Bayern Leverkusen

Moskva Lokomotiiv 0-2 Atletico Madrid

Manchester City 2-0 Dinamo Zagreb

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds