Jälgi meid

Jalgpall

Philipp Lahm: Saksamaa ebaõnnestus MM-il eelkõige kaitsestabiilsuse puudumise tõttu

Saksamaa jalgpallilegend Philipp Lahm on viimaste nädalate jooksul olnud väga sõnakas ning juhtinud tähelepanu erinevatele valupunktidele seoses MM-iga. Nüüdseks on 2014. aastal maailmameistriks tulnud Lahm võtnud kokku ka Saksamaa koondise põrumise.

Endise Müncheni Bayerni mängumehe sõnul olid koondise suurimad probleemid kaitses, organiseerimatuses ja vastaste osavuses Saksamaa nõrkuste leidmisel.

“MM-il on kõik tippkoondised peale meie õnnestunud. Saksamaa kaotas stabiilsuse kaitses. Me ei suutnud vastaseid väravast eemal hoida. Kõik tekitasid meie vastu väravavõimalusi…isegi Costa Rica ja Omaan. Teatud hetkel oleme alati murdunud,” alustas Lahm kritiseerimist.

“Saksamaa näitas kõikides alagrupimängudes pühendumust ja tahtejõudu, vastased tajusid meie mängijate kvaliteeti. Kuid puudus strateegia ja kord. Polnud täpselt selge, kes millise rolli peab võtma. Hansi Flicki meeskond polnud piisavalt organiseeritud.”

“Samuti ei suutnud me mänge kontrollida. Et mänge kontrollida, peab mäng arenema läbi kaitse ja keskvälja. Positsioonid 4.5,6,8 ja 10 peavad teineteist täiendama ja mõistma igas olukorras.”

Saksamaa jalgpallikoondisel on järgmine võimalus häbi maha pesta kodusel EM-il, mis leiab aset 2024. aasta suvel.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds