Jälgi meid

Jalgpall

Jaapani ründaja Ritsu Doan: võidud Saksamaa ja Hispaania vastu on peale MM-ilt langemist tähtsusetud

Jaapani jalgpallikoondis alistas MM-il Hispaania ja Saksamaa, kuid lõpuks tuli kaheksandikfinaalis dramaatiliselt penaltiseerias tunnistada Horvaatia paremust. Turniiril koondise eest kaks väravat löönud Doan oli äärmiselt pettunud, et Jaapan oli ajaloolisele tulemusele nii lähedal, kuid lõpuks jäi see ikkagi tegemata.

“Võidud Saksamaa ja Hispaania üle on nüüdseks tähtsusetud, sest me ei saanud veerandfinaali. Vahet pole, kui palju me täna võitlesime…me ei teinud ajalugu,” kommenteeris pettunud mängumees.

Ritsu Doani koondisekaaslase Wataru Endo sõnul võiks rohkem Jaapani koondislasi mängida Euroopas.

“Rohkem Jaapani mängijaid peaks mängima Euroopa klubides. Nii saaksime tõsta mängijate kvaliteeti ja tiimina areneda. Me areneme ka praegu, kuid pole veel piisavalt head, et jõuda MM-il veerandfinaali.”

Jaapani koondise peatreener hindab võite alagrupiturniiril väga kõrgelt.

“See tulemus ei tühista meie võite alagrupiturniiril. Näitasime turniiri jooksul, et meil on enesekindlust mängimaks kõrgeimal tasemel. Jaapani jalgpall jätkab arenemist.”

Jaapani jalgpallikoondis on sel sajandil neljal korral langenud MM-il kaheksandikfinaalis.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds