Liverpool jätkas Meistrite liiga hooaega mitme rekordi püstitamisega

Liverpool lükkas Meistrite liigas oma veerandfinaali duelli Benficaga käima 3:1 võiduga ja koos sellega kukkusid mitmed klubi rekordid.

Punased jõudsid Ibrahima Konate, Sadio Mane ja Luis Diazi väravatega oma kaheksanda järjestikuse võõrsilvõiduni ja nii pikka jada pole klubil varasemal õnnestunud kordagi kokku panna.

Kodust eemal võidult võidule sammumine algas liigakarikasarjas Emiratesi staadionil Arsenali vastu ja selle käigus on Liverpool vastased alistanud üldskooriga 16:2.

Ühtlasi jõudis Liverpool viie järjestikuse Meistrite liiga võõrsilvõiduni. Euroopa tugevaimas sarjas õnnestus viis mängu järjest võita ka 1984. aastal, aga siis mängiti veel vana formaadi järgi.

Teisipäevane matš tähistas ka rekordilist 19. järjestikust kohtumist, kus Liverpool pole endale esimesel poolajal väravat lasknud. Viimati löödi meeskonnale esimese 45 minutiga ära 9. jaanuaril, kui Anfieldil sai Inglismaa karikavõistluste raames sellega hakkama kolmanda liiga klubi Shrewsbury Town.

Rekordite pikendamise võimalus tuleb Liverpoolil pühapäeval, kui Etihadi staadionil minnakse vastamisi Manchester Cityga.