Pep Guardiola: Me ei ole võitluseks Meistrite Liiga võidu eest valmis

Pep Guardiola

Manchester City tuli eile Saksamaal peetud Meistrite Liiga mängus Schalke vastu esmakordselt pärast 2015. aastat välja kaotusseisust ning võttis oodatud 3-2 võidu.

Küll ei sujunud mäng Pep Guardiola hoolealustele meelepäraselt. Nimelt leiti ennast esimese poolaja lõpuks 2-1 kaotusseisust ning 68. minutil jäädi väljakule kümnekesi. Sellegipoolest jätkas võõrsil meeskond survet, mis kandis ka tänu Sane ning Sterlingu väravatele vilja.

Pep Guardiola oli mängujärgsel intervjul küll tulemusega rahul, kuid mitte oma hoolealuste mängupildiga:

“Pärast kahte meie vastu antud penaltit ning punast kaarti oli kohtumise lõpptulemus meie jaoks väga hea. Fakt, et üldse sellisesse seisu jäime pole hea ning hetkel ei ole me veel valmis Meistrite Liiga võidule konkureerima”.

Manchester City võtab Saksamaalt kaasa 3 võõrsil löödud väravat, mis tähendab seda, et Schalke peab neid Inglismaal vähemalt 2 väravaga võitma, et veerandfinaali pääseda.

Teises eile peetud mängus alistas Atletico Madrid Juventuse 2-0.

Täna jätkuvad mängud Euroopa Liigas. Loe meie Euroopa Liiga kombovihjet siit.