Jälgi meid

Ennustusvihjed

Euroopa Liiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Kombovihjetega oleme hetkel kenasti plussis ja teeme kõik, et see ka nii edaspidi jätkuks. Seekord keskendume Euroopa Liiga mängudele. Loe edasi ning leiad ühe 13.00  koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 260€.

*Teatavasti selguvad Euroopa Liiga top 16 klubid paaride kahemängulistes kokkuvõtetes. Esimesed ringid on peetud ning antud kirjutises on tegemist meeskondade teiste omavaheliste kohtumistega. Esimeses ringis löödi keskmiselt 2.25 väravat mängu kohta, antud ringis võtavad meeskonnad rohkem riske ja tõenäoliselt lüüakse keskmiselt ka rohkem väravaid.


Arsenal vs. BATE (19:55)

Esimene omavaheline mäng lõppes 1:0 BATE võiduga. Arsenal valdas küll palli kordades rohkem ning suutsid ka värava lüüa, kuid suluseisu tõttu see tühistati. Kõige tipuks teenis Lacazette mängus ka punase kaardi ehk Arsenali puudujate nimekiri on antud mängus järgmine:Lacazette, Ramsey, Bellerin, Holding, Wellbeck. Samuti on Ozili osalemine lahtine. Ei ole just parimad uudised enne tähtsat korduskohtumist.

Avamängus lõi BATE värava täiesti tühja koha pealt ning mängupildi järgi nad seda ära teeninud ei olnud. Korduskohtumises on trumbid Arsenali käes ja kõik peale kindla võidu oleks Inglise klubi jaoks katastroof. Euroopa Liigas on selline nähtus üsna tavaline, kus eeldatav favoriit teeb esimeses omavahelises kohtumises võõral väljakul alla oma võimete esituse ning järgnevas korduskohtumises piltlikult öeldes hävitab autsaideri. Pakume, et ka seekord näeme sellist lõpptulemust.

Meie valik: Arsenal -2 EH (2.22 @ Coolbet)


Villareal vs. Sporting (19:55)

Esimene omavaheline mäng lõppes 1:0 Villareali võiduga. Peale seda suutis Villareal ka koduliigas 3:0 võita Sevillat ning tuleb korduskohtumisele Portugali klubi vastu väga hea emotsiooni pealt. Sporting oli avakohtumises platsil parem meeskond, kuid kuidagi ei suudetud hispaanlaste kiirest avaväravast toibuda ja muututi väga närviliseks. Võeti rohkelt kollaseid kaarte ning lõpupoole ka punane.

Usume, et Sporting suudab sarnaselt esimesele mängule tekitada rohkelt ohtlike olukordi ning mõne neist ka ära kasutada. Vaevalt, et sellest võiduks piisab, sest Villareal koduväljakul naljalt nulli peale ei jää ehk parim valik võiks olla panus mõlema meeskonna skoorimise peale.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad löövad värava (1.87 @ Coolbet)


Chelsea vs. Malmö (22:00)

Esimene omavaheline mäng lõppes 2:1 Chelsea võiduga. Sellega põhimõtteliselt kindlustati edasipääs, sest Malmö vajab võõrsil löödud väravate reegli tõttu vähemalt kahte vastuseta väravat, mis Londonis kõlab üsna utoopiliselt. Chelseal ei ole käsil parimad ajad. Piinlikele kaotustele lisandus loetud päevad tagasi FA Cupi kodumängu 0:2 kaotus Manchester Unitedile ja juba käivad kõlakad peatreeneri lahtilaskmise kohta.

Kombosse soovitaks lisada valiku, et mängus näeme üle 2.5 värava. Tuleb üsna pingevaba kohtumine. Chelsea tuleb tulemust vormistama ja tänu oma klassile suudavad Malmöle lüüa 2-3 väravat. Rootsi klubil on mängus põhimõtteliselt ainult au ja nende suurimaks eesmärgiks on tõenäoliselt mitte nulli peale jääda. Mängu algus võib olla küll üsna kinnine, sest Malmö ei taha alguses liigseid riske võtta ja nii Londoni klubile võimalusi pakkuda, kuid mida mänguminuteid edasi, seda lahtisemaks see matš muutub.

Meie valik: Üle 2.5 värava (1.63 @ Coolbet)


Inter vs. Rapid Vienna (22:00)

Esimene omavaheline kohtumine lõppes 1:0 Interi võiduga ja värav löödi penaltist. Austria klubi peab olema õnnelik, et enne korduskohtumist on kaotusnumbrid minimaalsed. Kohtumist valitses Inter päris kindlalt. Rapid Vienna klubile on üldse Itaalia klubid väga ebamugavad vastased. Nende vastu on läbi ajaloo löödud vaid 10 väravat, kuid endale lastud lüüa lausa 35.

Austria klubil on olnud raske mänguks parimat vormi leida. Nimelt on sealses koduliigas käsil pikem paus ja viimased kuud on mängitud vaid sõpruskohtumisi ning karikasarja mänge.

Eeldatavalt on Interi üleolek koduväljakul veel suurem ning väravate löömine seoses Rapid Vienna seisuga on ka lihtsam. Nimelt peab Austria, erinevalt esimesest kohtumisest, hakkama rohkem riske võtma ning Inter on seda eelist väga osav ära kasutama.

Meie valik: Poolaeg/täisaeg – Inter/Inter (1.92 @ Coolbet)

Kobopanuse koefitsent kokku: 13.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 260€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds