VIDEOD: Eilsed Meistrite Liiga kohtumised väravaid ei pakkunud

liverpool vs bayern

Eile toimus 2 Meistrite Liiga vastasseisu kui Lyon võõrustas Barcelonat ning Liverpool Müncheni Bayernit. Kummaski mängus väravaid ei löödud ning kohtumised lõppesid 0-0 viikidega.

Liverpoolis toimunud mängus oli esimene poolaeg märkimisväärselt sündmusterohkem kui seda oli teine. Võimalusi oli mõlemal, kuid võrku siiski ei sahistatud. Teisel poolajal kummalgi tõsiseid olukordi ei tekkinud. Vaata kõrghetki siit:

Prantsusmaal toimunud kohtumises suutis Lyon Barcelonale hambaid näidata vaid esimese 45. minuti jooksul kui ohustati mitmel korral ka külaliste väravat. Teisel poolajal olid ohjad tervenisti Hispaania valitsevate meistrite käes, kuid ka nendel ei õnnestunud Lyoni väravalukku lahti muukida. Vaata kõrghetki siit:

Täna kohtuvad omavahel Atletico Madrid ja Juventus ning Schalke võõrustab Manchester Cityt. Loe mängude ennustusvihjeid siit.