Jälgi meid

Jalgpall

Pep Guardiola jääb Manchester City etteotsa veel aastateks

Pep Guardiola

Pep Guardiola lükkas nädalavahetusel antud intervjuus ümber kuulujutud nagu tal oleks Juventusega juba suuline leping nende etteotsa astumiseks lepitud.

Nüüd avaldas Inglismaa väljaanne Telegraph, et hispaanlane olla oma kaaskonnale öelnud, et nad valmistaksid ennast ette veel neljaks aastaks Inglismaal. Guardiola praegune leping klubiga kehtib kuni 2021. aastani.

Itaalia meedia avaldas hiljuti loo, et Guardiola vahetab suvel Juventuse peatreeneri rollist välja Massimiliano Allegri. Nimelt vajavat viimanet muutust ning soovivat klubist lahkuda.

Manchester City omanike soov on, et Guardiola jääks klubisse lausa kuni 10. aastaks ning ehitaks sellest ühe vankumatu maailma suurklubi.

Eelmisel aastal võitis Pep Guardiola Manchester City eesotsas Inglismaa Kõrgliiga tiitli. Tänavusel hooajal hoitakse 8 mänguvooru enne hooaja lõppu esikohta. Teisel kohal olevast Liverpoolist lahutab neid 1 punkt.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds