Jälgi meid

Jalgpall

Ajaleht: Real Madrid käivitas operatsiooni Eden Hazard Hispaaniasse

Zinedine Zidane ei paista Real Madridi peatreenerina aega raiskavat ning on teinud esimesed sammud, et Eden Hazard oma meeskonda meelitada.

Hispaania suurklubi langes viimaste nädalate jooksul välja nii Hispaania Karikasarjast kui Meistrite Liigast. Lisaks sellele võeti kahel korral vastu kaotus ka igipõlise rivaali Barcelona käest. Tulenevalt sellest on klubi juhatus otsustanud kasutusele võtta kindlad meetmed, et järgmine hooaeg vigadeparandus teha.

Hispaania ajalehtede sõnul on Real Madrid juba Zidane`i käe all jõudnud Chelsea`ga ühendust võtta ning Belgia superstaari kohta aru pärida. Olenemata faktist, et Hazardi leping Chelseaga lõppeb juba 2020. suvel, tahab Londoni klubi tema eest saada 100 miljonit Naela.

Hazardi liikumise Hispaaniasse teeb raskemaks ka asjaolu, et Chelsea sai hiljuti UEFA-lt kolme üleminekuaknalise mängijate ostmise keelu. Ehk kui Hazard maha müüakse, ei saa nad teda uue mehega asendada.

Inglismaa väljaandne Telegraph sõnul soovib Hazard ka ise Real Madridiga liituda. Eriti veel nüüd kui Zidane on taas klubi peatreener.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds