Jälgi meid

Jalgpall

TEHING TEHTUD: Zinedine Zidane tuleb tagasi Real Madridi peatreeneriks

Zinedine Zidane

Real Madrid teatas täna pressiteates, et palkas Santiago Solari asemel taas klubi peatreeneriks Zinedine Zidane`i.

Klubi avalduses seisis, et juhatuse otsuse tulemusena vallandatakse koheselt Santiago Solari ning peatreeneri rolli võtab üle 2018. suvel klubist lahkunud Zinedine Zidane. Mehega sõlmitakse 2022. aasta 30. juunini kestev leping.

Zinedine Zidane lahkus Real Madridist mõnevõrra üllatuslikult läinud aasta suvel, pärast kolme järjestikkuse Meistrite Liiga tiitli võitmist. Klubi on olnud pärast tema minekut tõsistest hädades. Läinud nädalal kukuti häbiväärse kodus saadud 1-4 kaotusega Ajaxi vastu, välja Meistrite Liigast ning La Ligas ollakse 3. kohal.

Kindlasti on legendaarse prantslase klubisse naasmine heaks uudiseks nii mõningatele Real Madridi fännidele, sest üpriski tugevad “hirmujutud” keerlesid ka Jose Mourinho uueks peatreeneriks nimetamise üle. Bravuurikas portugallane nimelt juba juhendas Real Madridi aastatel 2010-2013, kuid seda pigem ebaõnnestunult, sest kolme seal veedetud hooaja jooksul võitis ta La Liga vaid korra ning langes Meistrite Liigast välja kõikidel aastatel poolfinaalis.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds