Jälgi meid

Jalgpall

Pedro kinnitas Chelseast lahkumist

Hispaania jalgpallur Pedro kinnitas, et ta lahkub suvel oma senisest koduklubist Londoni Chelseast.

32-aastane jalgpallur liitus Inglismaa klubiga 2015 aastal, kui Chelsea mängijaõigused Barcelonalt 21 miljoni naela eest soetas.

Hispaania meediale sõnas mees järgmiselt:”Ma lahkun suvel Chelseast, kuid hetkel on kõige tähtsam keskenduda päris elule ja jätta sport tahaplaanile. Hetkel on kõigi suurim ülesanne näidata üles solidaarsust ja arvestada teiste inimestega. Jalgpallile hakkan jälle mõtlema, kui saame treeningutele naasta.”

Pedro on hetkel Inglismaal karantiinis, sest tema meeskonnakaaslasel Hudson-Odoil testiti positiivne koroonaviiruseproov. Nagu paljud spordimehed on teinud, siis annetas ka Pedro kodumaa haiglatele raha, et saadaks soetada isikukaitsevahendeid.

Pedro alustas jalgpallikarjääri Barcelona süsteemis, kus mängis ennast kolme aastaga põhimeeskonda. Kataloonia põhimeeskonna eest lõi mees 204 kohtumisega 58 väravat. Chelseas on hispaanlane suutnud 135 kohtumisega lüüa 29 väravat.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds