Jälgi meid

Jalgpall

Jalgpallurid ja ebausk – millised on staaride harjumused, mida ebaõnne vältimiseks kiivalt jälgitakse

Tõenäoliselt on iga inimene mingil määral ebausuga kokku puutunud. Kes usub halba õnne, kui must kass jookseb üle tee ning kes astub alati voodist välja parema jalaga. Erandiks ei ole ka jalgpallistaarid, kes teevad kõik, et õnn just neid soosiks. Järgnevas artiklis vaatame üle, milliseid üleloomulike jõude jalgpallimaailma megastaarid usuvad.

John Terry

Endine Chelsea legend on tõeline ebausu kapten. Mees on avaldanud, et tal on olnud ligi 50 omapärast harjumust. Mõned neist on näiteks tiimibussis alati ühe ja sama koha peal istumine, Usheri teatud albumi kuulamine ja alati kindla koha peale parkimine.

Samuti leidis mees, et üks säärekaitse paar toob talle eriti õnne ning kandis seda mängudes 10 aastat järjest!

Cristiano Ronaldo

Juventuse ässa harjumuseks läbi karjääri on olnud staadionitunnelist viimasena väljakule tulek. Samuti astub ta jalgpallimurule alati esimesena parema jalaga.

Phil Jones

Manchester Unitedi kaitsja harjumus on seotud jalgpalllisokkide ja mängugraafikuga. Nimelt, kui Manchester United mängib koduväljakul, siis ta asetab esimesena jalga vasaku soki. Kui meeskond mängib võõral väljakul, siis läheb esimesena jalga parem sokk. Samuti ei meeldi talle väljakul astuda valgetele joontele ja üritab seda vältida.

Jermain Defoe

Sajandi alguses ulmeliselt väravaid kõmmutanud inglane hoiab hooaja jooksul alati juuksed lühikesena, sest tal on tunne, et vigastused tulevad ainult siis, kui tal on juuksed pikemad.

Tundub, et see on tõesti tõsi, sest mees mängib ka hetkel 37-aastaselt Rangersi klubis edukalt jalgpalli.

Jamie Vardy

Kui Leicester tuli Premier League meistriks, siis Vardy avaldas, et jõi igal õhtul enne mängu pool pudelit veini ning mängupäeval kolm purki Red-Bulli.

Jamie Vardy oma lemmikjooki noolimas

Gareth Bale

Walesi koondislasel on palju harjumusi, et vältida vigastusi, võib-olla oleks mõnda lisaks vaja.

Igatahes armastab Bale lõigata sokkidesse väikesed augud, mis väidetavalt vähendab survet hüppeliigestele. Samuti lõpetas mängupäevale sõitmise oma Lamborghiniga, sest ebamugav iste mõjus jalgadele ebamugavalt.

Raymond Domenech

Prantsusmaa koondise endine peatreener on horoskoobi sõber. Nimelt aastatel 2010-2014 keeldus Domenech koondisesse valima mehi, kes on skorpioni tähtkujust. Just selle põhjuse tõi ta Robert Pirese koondisest väljajätmisele, mis andis võimaluse lõvi tähtkujust Sebastien Squillacile.

Johan Cruiff

Hollandi legendi rituaaliks oli enne igat kohtumist väravavahile kergelt lahtise käega kõhtu patsutada. Samuti enne avavilet sülitas närimiskummi vastase poolele. Ühel korral mees närimiskummi unustas ja Ajax kaotas selle tähtsa kohtumise AC Milanile 1:4. Juhus?

Johan Cruiff

Lionel Messi

Barcelona tähe harjumus on alati enne karistuslööki asetada pall murule kahe käega. Seda teevad enamus jalgpallurid, kuid Lionel Messi teeb seda alati.

Cesc Fabregas

Fabregase rituaal on seotud tema naisega. Nimelt enne kohtumist suudleb ta naise kingitud sõrmust neli korda(tema õnnenumber) ning alles siis võtab selle sõrmest ning asetab kindlasse kohta.

Zlatan Ibrahimovic

Kuningate kuningas Zlatan Ibrahimovic on teinud reegli, et õhtul enne mängupäeva vahekorda ei astu. Tema naise õnneks on Zlatani karjäär lõpujärgus.

Raske öelda, kas kõik need uskumused meestest paremad jalgpallurid teevad, kuid tõenäoliselt ka mitte kehvemad.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds