Jälgi meid

Jalgpall

Ole Gunnar Solskjaer: “Tegeleme täienduste otsimisega”

Ole Gunnar Solskjær

Ole Gunnar Solskjaer andis pärast eilset 0-2 kaotusmängu Burnley vastu mõista, et klubi on tegemis kõik, mis võimalik, et jaanuaris meeskonda täiendusi tuua.

United on hetkel ilma võtmemängijate Marcus Rashfordi, Scott McTominay ning Paul Pogba`ta, kes kõik vigastuseda audis on. Eilne mäng näitas selgelt, et midagi on vaja muuta ning meeskonda sügavust juurde tuua.

Täiendused nii ründe- kui keskväljaliini on ilmselgelt prioriteedid. Ühe võimaliku lisandusena nähakse väidetavalt hetkel Sportingus mängivat Bruno Fernandest, kuid tähtaeg, millal üleminekuaken lukku läheb ei ole enam kaugel.

“Tegeleme sellega, et meeskonda tugevdada ning loodetavasti saame uusi mängijaid juurde tuua. On ilmselge, et praegused mängijad ei suuda kogu koormust kanda ning ma ei pane seda neile mitte üldsegi pahaks, sest nad teevad kõik, mida nad suuvad,” olid Norra rahvusest peatreeneri sõnad meediale

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds