Burnley šokeeris Manchester Unitedit. Teised favoriidid ei vääratanud

chris wood vs manchester united

Manchester United pidi eile õhtul aset leitnud Inglismaa Kõrgliiga mängus 0-2 alla vanduma neile külla sõitnud Burnley`le.

Chris Woodi ning Jay Rodriguez`i väravad tagasid Old Traffordil Burnley`le üllatusvõidu.

Kodumeeskond suutis esimesel poolajal küll võimalusi tekitada, kuid ei Anthony Martial ega Juan Mata polnud piisaval tasemel, et need ära realiseerida. Külalised läksid juhtima 6. minutit enne poolajavilet.

11 minutit pärast teise poolaja algust duubeldas Burnley eduseisu. Seekord sai jala valgeks Jay Rodriguez.

United asub liigatabelis 34.punktiga 5. kohal. Tottenham ning täna Liverpooli võõrustab Wolves on hetkel sama pulga peal.

Vaata videot eilse kohtumise kõrghetkedestt siit:

Teistes eilsetes kohtumistes alistas Tottenham 2-1 Norwichi ning Leicester City oli 4-1 parem West Ham`ist.