Liverpool võitis taas, kuid kaotas ülitähtsa lüli

mane salah firmino liverpool

Inglismaa Kõrgliiga suveräänne liidermeeskond Liverpool alistas eilses liigakohtumises Wolverhamptoni 2-1 ning pikendas oma kaotusteta seeria 40 kohtumise peale. Premier League`i tabelis lahutab neid nüüd teisel kohal asuvast Manchester City`st lausa 16 punkti.

Võit ei tulnud Jürgen Kloppi poolt juhitavale meeskonnale lihtsalt. Võõrsil peetud kohtumist mindi küll 8. minutil Jordan Hendersoni väravast juhtima, kuid võõrustajatel õnnestus seis teise poolaja alguses viigistada. Seejärel püsis seis muutumatuna kuni mängu lõpufaasini, mil Roberto Firmino, mees kes sel hooajal juba mitmeid tähtsaid tabamusi kirja on saanud, kinkis valitsevale Meistrite Liiga tšempionile võiduvärava ning 3 punkti liigatabelisse.

Küll ei saa sakslasest juhendaja võitu täiel rinnal nautida, sest mängu 33. minutil sai vigastada Sadio Mane. Liverpooli kodulehel avaldatu põhjal on alust oletada, et tegemist on lihasprobleemiga. Vigastuse tõsidusastet veel teada ei ole.

Inglismaa Kõrgliiga jätkub järgmise nädala kolmapäeval kui tulle astub taas Liverpool. Seekord sõidetakse külla West Hamile.