Jälgi meid

Jalgpall

Memphis Depay tegi Hollandi ühe aasta väravaterekordi

Hollandi jalgpallikoondis sai esmaspäeval MM-valikmängus Gibraltari vastu väravate löömist harjutada ning kõige paremini tuli see 6:0 võidumängus välja Memphis Depayl. Barcelona äss püstitas kahe tabamusega koondise ühe kalendriaasta väravaterekordi.

Memphis tegi mõlemad oma tabamused – ühe penaltist – avapoolajal ning sellega on tal nüüd 2021. aastal koos 14 koondiseväravat. Ta on eriti heas hoos olnud sel sügisel, saades pooled oma väravatest kirja viimase nelja mänguga.

27-aastane ründetuus võttis koondise rekordi üle Patrick Kluivertilt, kes hiilgas 2000. aastal 12 kolliga.

Euroopa vutiässade hulgas on Memphisest ühe aastaga koondise eest rohkem väravaid suutnud lüüa vaid kolm mängijat. Kõigi aegade rekord on ungarlase Sandor Kocsisi käes, kes oli aastal 1954 täiesti segane, lüües 14 mänguga 23 väravat.

Memphise 14-st on rohkem suutnud veel teine ungarlane Imre Schlosser (16) ja legendaarne prantslane Just Fontaine (18). Ta saab endale lisa otsida veel kahe mänguga, mis tulemas järgmisel kuul võõrsil Montenegro ja kodus Norra vastu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds