Jälgi meid

Jalgpall

Juventus plaanib Paul Pogba tagasi toomist

Kylian Mbappe ei ole ainus Prantsusmaa jalgpalli superstaar, kelle tulevik lõppeva lepingu tõttu küsimärgi all. Sama seis on Paul Pogbaga ning võimalik, et teda ootab ees naasmine Juventuse ridadesse.

Pogba mängis Torinos aastatel 2012-2016, aidates meeskonnal võita kaheksa karikat ja näidates oma klubikarjääri parimat mänguvormi. Ta jõudis triibulises särgis 178 kohtumisega 34 värava ja 40 väravasööduni.

Võimalik, et alates järgmisest hooajast hakkab nendele numbritele lisa tulema, kuna Itaalia jalgpalliajakirjanik Rudy Galetti väidab, et Juventus soovib prantslast tagasi tuua. Selleks olevat plaanis vabastada palgaraha Aaron Ramseyst ja Adrien Rabiot’st loobumisega.

Galetti lisas, et Ramsey kosilaseks võib saada äsja uute omanike alla läinud Newcastle United ning Rabiot’ on endale samuti ligi tõmmanud huvi Premier League’ist. Lisaks hoidvat tal silma peal Monaco ja Dortmund.

Pogba on korduvalt vihjanud Manchester Unitedist lahkumisele, aga sel sügisel olevat ta hakanud vaikselt meelt muutma. Samas ei ole United endiselt 28-aastase poolkaitsjaga lepingupikenduseni jõudnud ning tal on alates jaanuarist õigus asuda kõnelustesse teiste klubidega.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds