Meistrite Liigas löödi eile 10 väravat. Juventus tuli täbarast olukorrast välja

kübaratrikk

Torinos rullus eile Juventuse ning Atletico Madridi vahel lahti tõeline draama, millest tuli võitjana välja taas Cristiano Ronaldo juhitav meeskond.

Itaalia mitmekordne meister oli sunnitud võõrsil saadud 0-2 kaotuse kodus heastama ning vajas kodus vähemalt kahte väravat, et mäng lisaajale viia.

Mäng algas küll kodumeeskonnale lootustandvalt, sest kohe alguses suudeti mitmel korral külaliste väravat ohustada. Esimest väravat siiski ei sündinud enne 27. minutit kui Ronaldo Juventuse, pärast vatasmeeskonna pisikest kaost kaitses, 1-0 ette viis. Kuigi võimalusi oli veel mõlemal poolel, siis poolajale mindi Juventuse 1-0 eduseisus.

Kohe teise poolaja alguses lõi Ronaldo oma mängu teise värava. Atletico väravavaht tegi küll suurepärase tõrje ning püüdis portugallase löögi kinni, kuid tänu väravajoone tehnoloogiale loeti värav lugenuks.

Kohtumine sai lõpplahenduse nagu üks tõeline Lõuna-Ameerika seebiooper. 86. minutil määrati Juventuse kasuks penalti, mille Ronaldo ka külmaverelist realiseeris, sepistades sellega oma esimese Meistrite Liiga kübaratriki Juventuse ridades. Kohtumises rohkem väravaid ei löödud ning Juventus edenes veerandfinaali.

Kui Itaalias leidis aset tõeline triller, siis sama ei saa öelda Inglismaal toimunud mängus Manchester City ning FC Schalke vahel. Kohtumisele tulles oli kodumeeskonnal kaasas Saksamaalt saadud 3-2 võit ning 2 võõrsil löödud väravat.

See tähendas seda, et Schalke pidi Inglismaale tulema üpriski agressiivse mänguga. See neil siiski ei õnnestunud ning pärast seda kui Sergio Agüero 35. minutil ühe penaltist ära lõi, avanesid tõelised taevaväravad ning külalised kuhjati väravatesajuga üle. Mäng lõppes City 7-0 võiduga.

Täna leiavad Meistrite Liigas aset viimased kaheksandikfinaal kohtumised, kus lähevad vastamisi Müncheni Bayern ning ja Barcelona vs Lyon. Loe mängude ennustusvihjeid siit.