Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kolmapäevane Meistrite Liiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Kombovihjetega oleme hetkel kenasti plussis ja teeme kõik, et see ka nii edaspidi jätkuks. Seekord keskendume Meistrite Liigale. Loe edasi ning leiad ühe 4.5 koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 90€.


Barcelona vs. Lyon

Algab kell 22:00. Ülekanne: TV6

See Meistrite Liiga kaheksandikfinaal hakkab seisult 0:0. Esimeses omavahelises kohtumises, mis peeti Prantsusmaal, suutis Lyon esimesel poolajal näidata päris korralikku vastupanu, kuid teisel poolajal domineeris mängu täielikult juba Barcelona. Lyon peab olema õnnelik, et Kataloonia klubi ei suutnud ühtegi oma paljudest lubavatest olukordadest ära kasutada. Väravavõimalused lausa 24:5 Barcelona kasuks.

Ei pea olema just selgeltnägija, et ära arvata antud kohtumise mängupilti Barcelona koduväljakul. Kui Hispaania liiga hetke liider on üks domineerivaima stiili ja kõrgeima pallivaldamisega meeskondi maailmas, siis eriti seda kõike koduväljakul ja Lyoni tasemega meeskonna vastu.

Meie valik on lihtne – kohtumises lüüakse palju väravaid. Stsenaarium võiks olla nagu kümme aastat tagasi täpselt samade meeskondade vahel samuti Meistrite Liiga kaheksandikfinaalis: Prantsusmaal mängiti välja madalaskooriline viik, kuid korduskohtumises purustas Barcelona vastase 5:2. Seekord sellist väravatesadu ei prognoosiks, kuid vähemalt neli väravat oleks väga tõenäoline tulemus.

Seda enam, et Barcelona rünnak on küll muljetavaldav, kuid kaitse ikkagist haavatav.

Meie valik: Kokku lüüakse üle 3.5 värava (2.2 @ Coolbet)


Müncheni Bayern vs. Liverpool

Algab kell 22:00  Ülekanne: TVPlay Sports

Saksamaal selgitatakse välja viimane Meistrite Liiga top 8 meeskond. Esimene kohtumine jäi kõigile ootamatult 0:0 viiki ning lühidalt kokkuvõttes saab öelda, et Niko Kovač Bayerni eesotsas mängis Jürgen Kloppi taktikaliselt üle. Peale väravateta lõppenud avapoolaega tuli Bayern platsile väga kaitsva stiiliga ning kõik liinid viidi endale harjumatult madalale. Liverpool ei olnud selleks valmis ja nii jäidki väravad löömata.

Nüüd on juba trumbid Müncheni Bayerni käes:koduväljak, fännid ning enesekindlus esimesest kohtumisest. Arvestades, et Liverpooli nõrkuseks Meistrite Liigas on just võõrsil mängud, siis on sakslastel ideaalne võimalus eelmise aasta finalist saata kohvreid pakkima. Inglise meeskond on sel hooajal Meistrite Liigas kaotanud kõik kolm võõrsil kohtumist ja löönud nende jooksul vaid ühe värava.

Bayern on koduväljakul tegutsenud peaaegu perfektselt. Ametlikes mängudes on sel hooajal teenitud Allianz Arenal täpselt üks kaotus. Viimase vooruga tõusti koduliigas liidriks ning momentum on igatipidi neid soosimas. Seda on näidanud ka kaks viimast Bundesliga vooru, kus on vastaseid kositatud kokku lausa 11 väravaga.

Müncheni Bayern on jätnud värskema mulje ning usume nende võitu. Liverpoolile tundub kahes liigas(Premier League´s ja Meistrite Liigas) pidevalt kõvade tulemuste väljamängimine käivat üle jõu.

Meie valik: Müncheni Bayerni võit (2.12 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsent kokku: 4.5


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 90€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds