Jälgi meid

Jalgpall

Meeskonnakaaslane David de Gea viimastest äpardustest: “Ainult tema ei ole süüdi”

David de Gea

Manchester Unitedi väravavaht David de Gea on viimasel ajal saanud palju kriitikanooli, sest on teinud mitmeid lihtsaid vigu. Nirud esitused nii Barcelona, Evertoni kui Manchester City vastu on tõstatanud fännides küsimuse, et kas mees on ikka oma kohta punaste kuradite väravasuul väärt.

de Gea on 2011. aastast olnud klubi esiväravavaht. Meeskonnakaaslase Ashley Youngi sõnul ei ole hispaanlane tiimi usaldust kaotanud.

“David on maailmaklassi mängija. Ta on tõenäoliselt maailma parim,” ütles Young Sky Sportsile antud intervjuus.

“Nii kui ta teeb paar eksimust ning laseb mõne värava sisse, mida võib-olla oleks saanud ära hoida, hakatakse teda kritiseerima. Mina, aga näen asja teises valguses. Alustades just ründajatest, keskväljameestest ning kaitsjatest. Kui nemad teeksid paremad tööd, siis pall ei jõuaksi meie värava alla. Kritiseerida tuleks tervet meeskonda, mitte ainul teda,” jätkas mees puuriluku kaitsmist.

Manchester United kohtub pühapäeval Chelsea`ga. Kohtumine on Ole Gunnar Solskjæri jaoks ülimalt tähtsaks kui soovitakse liigas TOP4 kohta saavutada.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds