Jälgi meid

Jalgpall

Benitez ei kavatse Ayoze Perezit minema lasta

Rafael Benitez

Eeldusel, et mees jätkab klubi peatreenerina on Rafael Benitez lubanud Ayoze Perezit klubis hoida.

Perez on käesoleval hooajal löönud kõikide sarjade peale kokku Newcastle Unitedi eest 11 väravat, mis on tõstatanud mehe vastu huvi nii mitmeski Euroopa suurklubis. Meeskonna peatreener Benitez, aga oma ühe staarmängija võimaliku lahkumise üle muret ei tunne ning kavatseb teha kõik, et meest ka järgmisel hooajal kasutada.

Kui mehelt küsiti, et kas kavatseb Perezi eest võidelda vastas too: “Jah, ta on meie jaoks ülimalt oluline mängija. Ma ei tunne hetkel muret tema võimaliku lahkumise üle. Lõpetame hooaja ära ja eks siis näeb, mis saama hakkab. Kui suvel teda keegi endale soovib, siis eks tegeleme sellega kui aeg on käes.”

Ka peatreeneri enda tulevik klubis ei ole 100% selge, sest kuigi nii Newcastle`i juhtkond kui Benitez ise sooviks suvel lõppevat lepingut pikendada, siis hispaanlane ei ole valmis seda tegema enne kui on kindel, et klubi ambitsioonid on suuremad kui hooaja lõpetamine 15. kohal.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds