Jälgi meid

Jalgpall

Ajaleht: Inter on huvitatud Manchester Unitedis lati alt läbi jooksnud mehest

Ajaleht Independent väidab, et Milano Inter on huvitatud hetkel Manchester Unitedis hiigelpalka teenivast Alexis Sanchezist.

Tšiili koondislane liitus punaste kuraditega 2018. aasta jaanuaris. Tema etteasted klubi eest on olnud, aga pehmelt öeldes pettumust valmistavad.

Sanchez teenib nädalas uskumatuna tunduvad 500 000 Naela. See on ilmselgelt ka Manchester klubi suurimaks väljamakstavaks palganumbriks. Mehe palk on tekitanud meeskonda ka teisigi probleeme. Nimelt nõuavad nüüd ka teised klubi staarmängijad sarnast lepingut.

Lisaks sellele pole väga lihtne Sanchezit kuhugi maha müüa või laenule anda. Seda sellepärast, et keegi poleks valmis mehele võrdväärset palka, mida ta hetkel Manus teenib, pakkuma.

Inter oleks kuulujuttude järgi siiski mehest huvitatud, kuid seda ainult juhul kui Sanches oleks nõus palgas märkismisväärselt järele andma. Mehe leeril tuleb nüüd oma valikuid korralikult kaaluda – kas hiigelpalgast on rohkema mänguaja nimel mõtet loobuda?

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds