Jälgi meid

Jalgpall

Marcus Rashford mängis 11 kuud vigastusega

Marcus Rashford avaldas BBC-le antud intervjuus, et mängis kogu eelmise hooaja vigastusega, enne kui otsustas suvel lõpuks noa alla minna.

Manchester Unitedi ja Inglismaa koondise ründaja käis augustis lõikusel ning ta peaks peagi olema valmis oma hooajadebüüdiks.

“Ma ei ütleks, et mu ravi on lõpule jõudmas, sest pean edaspidi veel õla eest hoolt kandma, aga olen füüsiliselt ja vaimselt palju paremas seisus,” tunnistas Rashford.

“Eelmine aasta oli minu jaoks väga pikk hooaeg. Sain selle vigastuse septembris ja see läks aja möödudes veidi halvemaks. Nüüd olen sellest täielikult vabanenud ja tunnen end füüsiliselt ja vaimselt palju paremini.”

Rashford tegi mullu vaatamata vigastusele Unitedi eest kaasa 57 kohtumises, lüües 21 väravat ja jagades 15 väravasöötu. Lisaks kogunes talle alates septembrist kaheksa koondisemängu.

Pärast vigastust naaseb Rashford peaaegu, et hoopis teistsuguse meeskonna ridadesse, kus teiste seas ootab ees Cristiano Ronaldo. Koos temaga mängimist ootab ta suure põnevusega.

“See on minu, kui mängija ja klubi fänni jaoks, suurepärane tunne,” ütles Rashford portugallase tuleku kohta. “See on alati tore, kui klubi legend leiab tee tagasi klubisse. Temaga Old Traffordil mängimine on suurepärane tunne ja loodetavasti annab see meile tõuke hakata karikaid võitma.”

Rashford on suletud uste taga ühes kontrollkohtumises platsil käinud ja võimalik, et ta on valmis aitama Unitedit juba järgmises Premier League’i voorus, kui 16. oktoobril sõidetakse külla Leicester Cityle.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds