Jälgi meid

Jalgpall

Itaalia kaotusteta seeria rekord ei jäägi kauaks püsima? Valitsev Aafrika meister on imelises hoos

Itaalia jalgpallikoondis jõudis sel aastal maailma rekordit tähistava 37-mängulise kaotusteta seeriani, aga see tippmark ei pruugigi pikalt püsima jääda. Alžeeria on samuti juba üle 30 mängu kaotust vältinud.

Valitsev Aafrika meister alistas teisipäeval võõrsil 4:0 Nigeri ja on selle järel 31-mängulise kaotusteta seeria peal.

MM-valiksarja teise ringi kolmanda võidu tõid Riyad Mahrezi, Aissa Mandi, Ismael Bennaceri ja Baghdad Bounedjah’ väravad.

Alžeerlaste kaotusteta jada algas pärast 2018. aasta oktoobris tulnud 0:1 kaotust Burkina Fasole. Meeskond on pärast seda teeninud 23 võitu ja kaheksa viiki, lüües 77 väravat ning lastes endale ainult 19. Nullimänge on kolme aasta peale tulnud 17.

Vägev seeria on viinud ka selleni, et koondis pole kaotanud mitte ühtegi 23-st matšist, kus Mahrez on tiimi kapten olnud. Manchester City täht jõudis Nigeri vastu oma koondisekarjääri 26. väravani.

Valikmängud jätkuvad Alžeerial järgmisel kuul kohtumistega Djibouti ja Burkina Faso vastu. Meeskond võib Itaalia rekordi ületada juba uue aasta alguses, kui Kamerunis peetakse Aafrika meistrivõistlused.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds