Jälgi meid

Jalgpall

Marca: Real Madrid teatab Eden Hazardi ostust koheselt pärast hooaja lõppu

eden hazard2

Hispaania väljaanne Marca väidab, et Real Madrid ootab hooaja lõppu enne kui ametlikult Eden Hazardist üleminekust teada annab. Ajaleht nimetab tehingut kui põhimõtteliselt “tehtud asjaks” ning kõik muu peale ostusumma olevat kokkulepitud.

Räägitakse, et kuigi alguses oli Real Madrid tugevalt vastu niivõrd suure summa tasumisele mängija eest, kellel on omanikuklubiga järel kõigest 1-aastane leping, siis nüüd olevat võetud teine seisukoht ning selleks, et olla 100% kindlad, et hazard nendega liitub, ollakse valmis 100 miljoni Euro suurune rekordsumma, mis 2013. aastal Gareth Bale`i eest maksti, ületama.

Kui Chelsea ei peaks Euroopa Liiga finaali jõudma, siis toetudes Marcas kirjutatule, tehakse belglase klubivahetus avalikuks 12. mail ehk üks päev pärast Inglismaa Kõrgliiga hooaja lõppu.

Arusaadavalt soovib Chelsea, enne uudise avalikuks tegemist, oodata ära käesoleva hooaja lõpu. Seda just sellepärast, et staarmängijate lahkumised ei õõnestaks peatreeneri Maurizio Sarri autoriteeti.

Marca lisab artiklis veel, et kuigi varajasemalt on Hispaania klubi ootanud üleminekute avalikustamiseks omaenese hooaja lõppu, siis seekord ollakse seda trendi kaitsja Eder Militao ostu teatavakstegemisega juba murtud. La Liga hooaja viimane mänguvoor leiab aset 19. mail.

Inglismaa Kõrgliigas peetakse järgmised üliolulised eelviimase mänguvooru kohtumised juba täna. Päeva tähtsaim kohtumine leiab Eesti aja järgi aset kell 21:45 kui Newcastle võõrustab tiitlipretedenti Liverpooli. Loe mängu ennustusvihjeid siit.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds