Jälgi meid

Ennustusvihjed

Newcastle United vs Liverpool ennustusvihjed

vihane klopp

Premier League´i viimased kaks ja otsustavad vooru on jäänud mängida. Kõikidel jalgpallifännidel on tabeliseis juba peas, kuid kordame selle siiski üle. Liverpool asub tabelist teisel kohal ja jääb liidrist Manchester Cityst maha vaid punktiga. Peale Newcastlet on jäänud Liverpoolil mängida veel Wolvesiga. Manchester City viimased kaks vastast on Leicester ja Brighton.


Newcastle vs. Liverpool
Laupäev, 4. mai 2019
Mäng algab: 21:45
Ülekanne: TVPlay Sports

Esimene poolaeg jääb viiki (2.5 @ Coolbet)
Kokku alla 3 värava (2.15 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes 4:0 Liverpooli võiduga.
  • Newcastle on viimasest kümnest kohtumisest kaotanud vaid kolm.
  • Rafael Benitez, endine Liverpooli ja praegune Newcastle peatreener, ei ole suutnud viie omavahelise kohtumise jooksul kunagi Liverpooli võita.

Esmalt tuleb arvestada, et Liverpool mängis alles kolmapäeval võõrsil mängu Barcelonaga. Tegemist oli väga intensiivse ja kõrge tempoga kohtumisega, kus Inglise meeskond kulutas meeletult energiat. Arvestades, et kogu pingutuse juures oli lõpptulemus suur pettumus, siis seda raskem on nüüdsele koduliiga kohtumisele tulla. Newcastle on saanud pool nädalat rohkem puhata.

Motivatsiooniga probleeme ei saa olla, sest ollakse ikkagist teoreetiliselt tiitliheitluses, kuid iseasi on, kas füüsis ka tahtmisele järgi tuleb. Me usume, et näeme antud kohtumises Liverpooli kohta ebaharilikult madala tempoga mängu. Newcastle on kaitses igati soliidne meeskond. Seega usume, et esimene poolaeg jääb viiki. Seda siis Liverpooli laisa rünnaku ja Newcastle korraliku kaitse tõttu.

Teiseks on üsna kõrge tõenäosus, et näeme madala skooriga kohtumist. Kuna tegemist on ikkagist Liverpooliga, siis oodatakse ka rohkelt väravaid, kuid tuleb arvestada ka tegureid: raske mängugraafik, kohtumine võõrsil, mitmete meeste pisivigastused, suur pinge ja vastaste ekstra motivatsioon. 21(!) mängu järjest pole keegi Newcastlele vähemalt kolme väravat suutnud lüüa seega kahtleme, et ka seekord läheb suureks väravate löömiseks. Pakume alla kolme värava.

Meie valikud:

  • Esimene poolaeg jääb viiki (2.5 @ Coolbet)
  • Kohtumises lüüakse alla 2.5 värava (2.15 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 50€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds