Liverpool alistas põnevuskohtumises Newcastle Unitedi. Salah lahkus platsilt kanderaamil

salah vs newcastle

Laupäeval õhtul aset leidnud kohtumine Newcastle Unitedi ning Liverpooli vahel osutus tõeliseks thrilleriks. Lõpptulemuses siiski üllatust ei sündinud ning Jürgen Kloppi juhitav meeskond võttis tänu 86. minuti väravale 3-2 võidu.

Liverpool asus mängu juba 13. minutil Virgil van Dijki väravast juhtima, kuid rõõmu ei jätkunud kauaks, sest kõigest loetud hetked hiljem suutis Newcastle, Christian Atsu väravast, viigi taas jalule seada. 27. minuti vormistas Mo Salah oma järjekordse tabamuse ning viis punased taas ette. Seisul 2-1 mindigi puhkepausile.

Tagasi platsile tulles võõrustajad aega ei raisanud ning lõid pea koheselt ka teise värava tagasi. Seekord oli autoriks Salomón Rondón ning Liverpooli poole pealt tundusid asjad jälle hapud.

Seekord pidid igipõlised “You Never Walk Alone” lõõritajad ootama “õigluse” jaluleseadmiseks tervelt 86.mänguminutini. Nende lunastajaks osutus eelmise hooaja Wolfsburgis laenul veetnud ründaja Divock Origi.

Seisul 3-2 mäng ka lõppes ning Liverpool tõusis taas 2-punktilise eduga Manchester City ees Inglismaa Kõrgliiga liidriks. Viimane peab oma käesoleva vooru kohtumise esmaspäeval Leicester City vastu.

Kohtumise kõrghetki saab vaadata siit:

Liverpooli jaoks tekitab muret fakt, et laupäevase mängu 71. minutil transporditi, pärast kokkupõrget vastase väravavahiga, kanderaamiga platsilt minema nende staarmängija Mo Salah.  Mehe vigastuse tõsiduse aste on veel selgumisel. Ühe põhitegija kaotamine muudaks meeskonna edasipääsu Meistrite Liiga finaali veelgi ebatõenäolisemaks. Selleks, et omada vähemalt võimalust teisipäevasest vastasseisust Barcelonaga edasi minna, peaksid Jürgen Kloppi mehed lööma 3 vastuseta väravat ning hoidma oma tagala puutumatuna.