Jälgi meid

Jalgpall

Manchester Unitedis ebaõnnestunud Alexis Sanchez vabandas fännide ees

Nagu kindlasti mitmedki teised Manchester Unitedi mängijad, soovib ka Alexis Sanchez lõppenud hooaja võimalikult kiiresti unustada.

2017. aasta jaanuaris meeskonda toodud ründaja lõi käesoleval hooajal 20 mängu jooksul kõigest 1 värava. Punased kuradid saavutasid liigas kõigest 6. koha ning järgmisel aastal Meistrite Liigast osa võtta ei saa.

Sanchez süüdistab oma ebaedus ootamatuid vigastusi, mis olevat mehe vormi kõige enam mõjutanud.

“See oli väga raske hooaeg. Fännid väärivad vabandust. Nad on alati meid toetanud, ükskõik, mis ka ei juhtuks,” kirjutas mees oma Instagrami kontol.

“Personaalselt ei mänginud ma sel hooajal nii palju kui tavaliselt. See oli põhjustatud ootamatutest vigastustest. Meedia on spekuleerinud asjade üle, mis pole olnud absouluutselt tõesed. Olen alati 100% professionaalne olnud”.

“Vabandan fännide ees, sest me ei täitnud oma eesmärki. Sellegipoolest – oleme Manchester United. Olen kindel, et ühel päeval tõuseb klubi taas nendesse kõrgustesse, mis ta oli Alex Fergusoni aegadel”.

Manchester United kaotas eile 0-2 Cardiffile ning sellega on nende 2018/2019 aasta hooaeg lõppenud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds