Jälgi meid

Jalgpall

Endine Liverpooli kapten võtaks Philippe Coutinho avasüli Liverpooli tagasi: “Teda ei armastada Barcelonas samal viisil”

Philippe Coutinho

Philippe Cputinho karjäär Barcelonas pole jätkunud sama roosiliselt kui see seda Liverpoolis oli.

Brasiillane on nüüd Katalaani suurklubi esindanud juba 1,5 aastat, kuid pole suutnud endale kindlat algkoosseisu kohta välja võidelda ning on saanud fännidelt oma esituste pärast kriitikat.

Paljud neist oleksid valmis mehe juba sel suvel maha müüma.

Endine Liverpooli kapten Phil Thompson, kes esindas klubi 13 aastat, oleks avasüli valmis Coutinhot klubisse tagasi tervitama.

“Ma võtaksin ta koheselt tagasi, kuid kui see peaks juhtuma, siis koheselt. Seda ei peaks aastaid ootama. Usun, et tal on veel võimeid suurepäraseid esitusi näidata ning tema oskused pole Bacelonas veel kaduma läinud. Seal oleme näinud teda peamiselt vasakul äärel mängimsa, kuid ta pole Neymar, ” ütles Thompson Sky Sportsile antud intervjuus.

“Talle meeldib mängida keskel. Positsiooni, kus ta saab pidevalt palli ning mis teeb ta ka vastastele ohtlikuks. Seda rolli talle Barcelonas antud pole ning vasaku ääre oma lihtsalt ei sobi Coutinhole. Lisaks sellele ei armastata teda seal nii palju nagu seda tehti Liverpoolis,” jätkas endine Liverpooli mängumees põhjuste leidmisega, miks brasiillane peaks tagasi Anfield`ile tulema.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds