Manchester Unitedi superseeria katkes. Old Traffordil tunnistati PSG paremust

pogba punane

Manchester Unitedi superseeria katkes. Meistrite Liiga kaheksandikfinaali esimeses kohtumises vannuti Old Traffordil alla PSG-le 0-2.

Kohtumine algas eile üsnagi luuravalt ning võimalustevaeselt. Kui välja arvata Kylian Mbappé üks, pigem liiga nõrk, pealöök ning Manchester Unitedi tsenderdus, mis kogemata pealelöögina välja kukkus, erilisi võimalusi kummalgi poolel rohkem ei olnud. Ka kõik statistilised näitajad olid meeskondadel põhimõtteliselt võrdsed.

Muresid Manu norralasest peatreeneril muidugi jätkus. Seni võimsa meestevalikuga priisata saanud Solskjær pidi pärast avapoolaega tegema 2 sunnitud vahetust. Vigastada said nii Anthony Martial kui Jesse Lingard ning nende asemele toodi platsile Alexis Sanches ning Juan Mata.

Teisele poolajale tuli PSG tunduvalt agressiivsemalt peale kui seda tegi kodumeeskond ning muudetud mentaliteet kandis ka vilja. 53. viis kaitsja Presnel Kimpembe külalismeeskonna 1-0 ette ning 7 minutit hiljem vormistas Kylian Mbappé seisuks 2-0.

Mängu lõpus teenis teise kollase kaardi, seda ka juba esimesel poolajal noolinud, Paul Pogba ning peab selle tõttu nüüd meeskondade järgmise omavahelise kohtumise Pariisis vahele jätma.

Ole Gunnar Solskjær pidi punaste kuradite peatreenerina esimest korda kaotusekibedust tunnistama. Seni oli mees võitnud 11-st juhendatud mängust 10 ning viigistanud 1.

Eilses teises mängus alistas AS Roma kodus Porto 2-1. Kodumeeskonna mõlemad väravad lõi 19-aastane Itaalia poolkaitsja Nicolò Zaniolo. Külaliste auvärava sepistas Adrián López.

Täna jätkuvad Meistrite Liiga mängud kui vastamisi lähevad Tottenham Hotspurs ning Dortmundi Borussia ja Amsterdami Ajax vs Real Madrid. Loe mängude ennustusvihjeid siit.