Jälgi meid

Jalgpall

Uskumatud palganumbrid: Aaron Ramseyst tehti üks maailma kõrgemini tasustatud jalgpallur

ramsey normaalne

Juventus kinnitas eile õhtul oma kodulehel, et on sõlminud Aaron Ramseyga 4-aastase lepingu, mis saab alguse käesoleva aasta suvel.

28-aastane uelslane on Arsenalit esindanud 2008. aastast peale. Ta on jooksnud nende eest platsile 256 mängus ning löönud neis 38 väravat. Kui jätta välja 2 laenuperioodi, siis mees on Arsenali värve kandnud tervelt ühe aastakümne.

Ramsey on esindanud 58-l korral ka Wales`i koondist ning löönud 14 väravat.

Tulenevalt sellest, et Ramsey leping Arsenaliga saab suvel läbi ning Juventus mehe eest üleminekutasu maksma ei pea, saab uus klubi lubada uelslane uskumatuid palganumbreid. BBC andmetel hakkab mees Itaalias teenima 450 000€ nädalas. Selle summa teeb eriliselt ebamaiseks veel fakt, et Ramseyt ei ole mitte kunagi maailma absoluutsesse tippu kuuluvaks jalgpalluriks peetud ning see, et ajalugu on näidanud tema keha suurt vastuvõtlikust vigastustele.

vigastused

Ramsey vigastuste nimekiri on üpriski “muljetavaldav”. Foto: transfermarkt.co.uk

Kui Ramsey palgaks on tõesti pea pool miljonit Eurot nädalas, siis sellega tõuseb ta maailmas palganumbri poolest 9. enimteenivaks jalgpalluriks ning Suurbritanniast pärit mängijate arvestuses lausa esimeseks.

suurimad teenijad

Maailma suurima palganumbriga mängijad praegu. Oma uue lepinguga lükkab Ramsey Özili TOP10-st välja. Allikas: goal.com

Abiks ikka!

 

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds