Jälgi meid

Jalgpall

Üliresultatiivsel Ajaxil said väga valusal hetkel väravad otsa

Terve hooaja vältel väga palju väravaid löönud Ajaxil kadus rünnak kõige halvimal ajal ära, kui Meistrite liiga kaheksandikfinaali korduskohtumises saadi Benficalt 0:1 kaotus ning langeti konkurentsist.

Ajaxil läks Lissabonis peetud avakohtumises vaja vähem kui pool tundi, et lüüa kaks väravat ja enne teisipäevast matši oli meeskond kogu hooaja peale kokku 38 mänguga skoorinud tervelt 119 korda.

Mänge, kus Ajax oli jõudnud ainult ühe väravani või jäänud täitsa nulli peale, oli eelnevalt olnud vaid üheksa.

Erik ten Hagi meeskonnal on sel hooajal õnnestunud isegi kahes erinevas mängus lüüa üheksa väravat.

Meistrite liigast oli Ajaxil enne teisipäevast kohtumist seitsme mänguga kirjas 22 väravat. Mitte miski ei vihjanud sellele, et püssirohi otsa saab, aga ometi nii läks.

Ajax küll domineeris tervet matši ja hoidis lõpuks palli 66 protsendi mänguajast, kuid oma 16-st pealelöögist saadi Benfica väravale ainult kaks.

Ebaõnnestumist võib vabandada needusega – 35-kordne Hollandi meister ei ole suutnud 26 aastat Meistrite liiga väljakukkumisringides kodumängu võita.

Oma ainsa raamide vahele lennanud üritusega skoorinud Benfica sai Meistrite liigas veerandfinaalipileti alles viiendat korda. Viimati käidi kaheksa parema seas ära 2016. aastal.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds