Jälgi meid

Jalgpall

Pep Guardiola: “VAR-ist rääkida on f*****g igav!”

guardiola broken

Pep Guardiola on pidanud pärast Meistrite Liigast väljakukkumist pidevalt aru andma oma mõtetest VAR-i kohta ning mida ta antud süsteemist arvab. Lõpuks ütles ta välja selle, mida ta tegelikult asjast arvab.

Nimelt on tema arust sellest rääkimine kuradima igav ning tagantjärgi otsuste üle vaidlemisel pole mittemingisugust põhjust,

“Mõnikord annab kohtuniku vale otsus meile eelise, mõni kord mitte. Me peame seda aktsepteerima. See on jalgpall, see on elu.”

“VAR-ist on f*****g igav rääkida. Mõnikord see aitab sind, teinekord mitte. UEFA lõi selle süsteemi, et kohtunike aidata seega mida mina selle vastu teha saan?”

Manchester City kohtub täna kahe nädala jooksul juba kolmandat korda Tottenhamiga. Esimesed kaks kohtumist toimusid Meistrite Liiga raames, kust teadaolevalt pääses edasi Tottenham. Selleks, et Londoni klubi, lisaks Meistrite Liigale, ka Manchester City Inglismaa Kõrgliiga tiitlivõitu ära rikkuda ei saaks, peaks viimane siit kindlasti 3 punkti ära võtma.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds