Jälgi meid

Jalgpall

Manchester United alustas taas Jadon Sancho jahti: Dortmund lükkas esimese pakkumise tagasi

Eelmisel suvel Jadon Sanchost ilma jäänud Manchester United üritab Inglismaa koondislast tänavu uuesti endale meelitada, aga see ei saa kerge olema. BBC sõnul lükkas Dortmundi Borussia Unitedi esimese pakkumise tagasi.

Punased Kuradid panid lauale 78 miljonit eurot, kuid Saksamaa klubi soovivat 21-aastase mängumehe eest 90 miljonit, millele võiks veel lisanduda 5,25 miljonit boonustena.

Samuti teatab BBC, et klubide vahel on erimeelsused seoses ostutehingu ülesehitusega. United pakkus, et ostusumma makstakse välja viie aasta peale, aga Dortmund tahtvat raha kätte saada nelja aastaga.

Sancho on Saksamaal veetnud neli hooaega pärast Manchester Cityst üle kolimist. Ta on kaks korda valitud Bundesliga hooaja sümboolsesse koosseisu.

Väidetavalt olid Unitedil juba eelmisel suvel Sanchoga isiklikud lepingutingimused kokkulepitud, aga siis tahtis Dortmund tema eest üle 100 miljoni euro.

Talendikas ründemängija tegi tänavu eduka hooaja 16 värava ja 20 väravasööduga, kuid Dortmund on nüüd valmis ta odavamalt ära andma, sest koroonaaeg on klubi rahalisele seisule karmilt mõjunud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds