Jälgi meid

Jalgpall

Kas dopingukeelu lühenemine viib Ajaxi väravavahi Arsenali?

Veebruaris keelatud aine kasutamise eest 12-kuulise jalgpallis tegutsemise keelu saanud Andre Onana karistust lühendati üheksa kuu peale ja see võib tema jaoks tähendada suvist üleminekut Arsenali.

Amsterdami Ajaxi puurivaht sattus lõppenud hooaja keskel võistluskeelu alla, kuna tema organismist leiti aine furosemiid jälgi.

Kameruni koondislane apelleeris otsuse, kuna ta olevat peavalurohu asemel ekslikult tarvitanud tema abikaasale välja kirjutatud ravimit ja Rahvusvaheline spordikohus (CAS) otsustaski nüüd karistust vähendada.

CAS-i otsus tähendab, et Onana võib alates septembrist alustada uuesti meeskondlike treeningutega ning ta saab väljakule taas joosta 4. novembril. Goal.com andmetel võib see toimuda Arsenali särgis.

Londoni klubi olevat juba alates aasta algusest Onanal pingsalt silma peal hoidnud ning tema karistuse vähendamine suurendab tõenäosust, et Kahurimehed ostavad ta kohe endale ära, selle asemel, et oodata kuni talveni.

Omal ajal Barcelona poolt hüljatud Onanal on algamas lepingu viimane aasta ja seetõttu oleks ta saadaval soodsa hinnaga, mis goal.com sõnul jääb kaheksa miljoni euro kanti.

Arsenalil, kelle ridades ka Eesti koondise puurilukk Karl Jakob Hein, ei ole hetkel Bernd Leno järel ennast tõestanud teist väravavahti. Samuti on sakslane vihjanud soovile lahkuda klubist.

“Üks hetk tahan kindlasti teha midagi teistsugust,” tunnistas eelmisel kuul Leno, kellel leping 2023. aastani. “Olen seni mänginud kahe klubi eest. Võimalik, et mul tuleb tahtmine mängida veel ühes uues liigas, äkki kuskil lõunapool.”

25-aastane Onana tuli tänavu Ajaxi ridades teist korda Hollandi meistriks, kogudes 20 kohtumisega üheksa nullimängu ning tõrjudes 80 protsenti vastaste pealelöökidest.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds