Jälgi meid

Jalgpall

Luka Modric ei soovinud sel suvel ebaõnnestunud hooaja tõttu Real Madridist lahkuda

Aasta eest oli Milano Interi eesmärgiks tuua enda ridadesse MM-il säranud Luka Modric. Ka Horvaat ise oli sellest tõsiselt huvitatud, kuid Real Madrid polnud valmist oma keskväljamootorist loobuma.

Hispaania meedia andmetel soovisid itaallased Modricit laenule, kuid viimase koduklubi polnud sellise kokkuleppega nõus. Väidetavalt sai sel suvel ka AC Milan suvel samas küsimuses eitava vastuse, kuid seekord oli äraütlejaks Modric ise.

AC Milani spordidirektori Zvonimir Boban`i sõnul ei soovinud Modric Real Madridist lahkuda just ebaõnnestunud hooaja tõttu.

“Ta on meie klubi väga suur fänn, kuid samas on ta väga keeruliseks meheks, keda enda juurde tuua. Ta ei soovinud Real Madridist pärast halba hooaega lahkuda ning ma austan seda,” ütles mees Hispaania meediale.

Kuigi eelmine hooaeg läks Real Madridil suures osas aia taha, siis skooris Modric La Ligas koguni kolmel korra. Viimati lõi ta Real Madridi eest nii palju väravaid 2012-2013 hooajal.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds