Jälgi meid

Jalgpall

Christian Eriksen: “Kõik ei ole nii lihtne nagu Football Manageris”

eriksen spurs 2019

Euroopa tippliigade üleminekuaken sai eile otsa ning Christian Eriksen, kes kevadel vihjas soovile klubist lahkuda, on siiani Tottenham Hotspuri mängija.

Nimelt ütles mees kevadel, et soovib midagi uut proovida ning vallandas sellega tõelise kuulujuttude laviini.

Mees andis nüüd meediale uues intervjuus mõista, et ei kahetse öeldut: “Jalgpallis võib igasuguseid olukordi ette tulla. Minu väljaöeldu ei olnud viga ning ma ei kahetse seda. Kõik oleks muidugi väga lihtne kui tegemist oleks Football Manageriga, kuid päris jalgpallis on asjad keerulisemad.”

Mehe sõnadest võib välja lugeda, et tahe lahkuda on siiski olemas ning tõenäoliselt on ka kosilasi rohkem, sest taanlase leping Spursiga lõpeb 2020. aasta suvel.

Tottenham Hotspur on Inglismaa liigahooaega alanud üpriski heitlikult. Pärast avamängu rasket võitu Aston Villa üle ning suuresti tänu õnnele teenitud viiki Manchester Cityga vannuti 0-1 alla ühele liiga tõenäolisemale autsaiderile Newcastle Unitedile. Pärast mängu ütles ka klubi peatreener Mauricio Pochettion, et meeskond tunneb end Erikseni olukorra pärast rahutult.

Klubi järgmine vastane on Crystal Palace, keda 14. septembril oma kodustaadionil võõrustatakse.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds