Jälgi meid

Jalgpall

Halvad uudised Manchester Cityle: Laporte pikaks ajaks vigastusega väljas

Pep Guardiola peab viimaste infokildude põhjal saama päris pikka aega hakkama ühe oma kaitsja tugitala Aymeric Laporteta. Prantslane sai laupäevases 4-0 võidumängus Brightoniga vigastada ning peab väidetavalt operatsioonile minema. Mehe eeldatavaks paranemisajaks on 3 kuud.

25-aastane kaitsja saadeti klubi poolt Barcelonasse, et tema seisukord kindlaks teha ning spetsialistid tuvastasid prantslasel nii põlve meniski kui välimise ristandsideme vigastuse.

Viimane uudis on tõsiseks löögiks Pep Guardiolale, kelle arust on Laporte üheks parimaks vasakuks keskkaitsjaks maailmas. Mees on ainuke mängija, keda Guardiola on ebaõnnestumise korral proovinud uuesti  enda meeskonda tuua.

Nimelt proovis hispaanlasest peatreener Laporter klubisse tuua juba 2016. aastal, kuid tookord ajas Atletico Madrid sõrad vastu ning üleminek õnnestus alles 2018. aasta jaanuaris.

Sellest ajast peale on Laporte olnud City asendamatuks mängijaks. Ta on teinud kaasa kõik klubi Meistrite Liiga kohtumised ning aidanud meeskonna kahe järjestikkuse Inglismaa Kõrgliiga tiitlini.

Ilmselgelt seisab Guardiola nüüd raskete valikute ees, sest prantslast asendada ei saa olema lihtne.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds