Jälgi meid

Jalgpall

Lõuna-Ameerika Meistrite liiga finaal on teist aastat järjest Brasiilia siseasi

Laupäeval peetakse Uruguay pealinnas Montevideos suur mäng, kui Lõuna Ameerika Meistrite liiga ehk Copa Libertadorese finaalis kohtuvad Palmeiras ja Flamengo. Kontinendi suurim tiitel mängitakse teist aastat järjest välja kahe Brasiilia klubi vahel.

Sao Paolo klubi Palmeiras läheb lahingusse tiitlikaitsjana. Eelmisel hooajal alistati Rio de Janeiros üks oma suurtest rivaalidest Santos 1:0. Mäng sai ülidramaatilise lõpu, kui Breno Lopes lõi kohtumise ainsa värava üheksandal lisaminutil.

Palmeiras jahib oma ajaloo kolmandat Copa Libertadorese võitu, olles poolfinaalis võõrsilväravaga välja lükanud Atletico Mineiro, kes praegune Brasiilia meistrivõistluste liider ja kelle peatreeneriks mullune Santose boss Cuca.

Meeskonda tüürib portugallane Abel Ferreira, kes tegi Palmeirase juures väga eduka debüüthooaja, kuna lisaks Copa Libertadoresele võideti eelmisel aastal tema juhtimisel ka Brasiilia karikas.

Palmeirase tuntuimad mängijad on endine Donetski Šahtari täht Luiz Adriano, kes Euroopas käinud õnne proovimas ka AC Milani ja Moskva Spartaki juures, ning vana Juventuse ja Galatasaray möllumees Felipe Melo.

Riot esindav Flamengo on 2019. aasta tšempion, kes samuti kolmandat triumfi noolimas. Meeskond on tänavuse hooaja läbinud täiesti ilma kaotusteta ning alistas poolfinaalis Ecuadori Barcelona endise Wolfsburgi mängumehe Bruno Henrique väravatest 4:0.

Flamego on viimastel aastatel olnud erinevate Euroopast naasnud pallivõlurite toel Brasiilia jalgpalli tõeline valitseja ning tänavu täiendati end ka David Luiziga. Treenerina tõmbab niite kunagine pikaajaline Brasiilia koondislane Renato Gaucho, kes mängijana 1983. aastal Gremio ridades Copa Libertadorese võiduni jõudis.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds