Jälgi meid

Jalgpall

David Luiz naasis kodumaale

Vahepeal Türki siirdumisega seostatud David Luiz leidis endale uue koduklubi siiski kodumaalt. Kaitseveteran liitus valitseva Brasiilia meistri Flamengoga.

34-aastane endine Brasiilia koondislane jookseb kodumaa meistrivõitlustel väljakule esimest korda. Ta on varasemal Brasiilias mänginud vaid tugevuselt kolmandas liigas Vitoria meeskonna eest.

Luizil lõppes 14-aastane karjäär Euroopa jalgpallis. Ta debüteeris Vana Maailma vutiväljakutel 2007. aastal Benfica särgis.

Jalgpallimaailma tuntuim kräsupea esindas Euroopas veel Chelsea’it, PSG-d ja Arsenali, võites kokku ligi 20 erinevat tiitlit.

Flamengos ootavad Luizi tuntumatest tegijatest ees Brasiilia koondislased Everton Ribeiro ja Gabriel Barbosa, endised Euroopa jalgpalliässad Diego Ribas ja Filipe Luis, pikaajaline Tšiili koondislane Mauricio Isla ning vastavalt Manchester Unitedist ja Chelsea’ist laenule toodud Andreas Pereira ja Kenedy.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds