Antonio Conte kritiseeris šokk-kaotuse järel Tottenhami mängijaid

Tottenham Hotspur jäi neljapäeval UEFA Konverentsiliigas 1:2 alla Sloveenia meistrile Murale ning meeskonna peatreener Antonio Conte end pärast mängu tagasi ei hoidnud.

Spurs jäi varakult kaotusseisu ning ei saanud avapoolajal järjekordselt kirja mitte ühtegi raamidesse läinud üritust. Pärast mitme põhimehe sisse vahetamist asi veidi paranes ja Harry Kane lõi 72. minutil viigivärava, kuid lisaminutite tabamusest tuli Londoni klubile ikkagi kaotus.

“Kolme nädala järel olen hakanud olukorda mõistma. See on lihtne. Tottenhami tase ei ole praegusel ajal eriti kõrge,” lausus Conte, kes oma esimesest kolmest mängust meeskonna juures saanud nüüd ühe võidu, ühe viigi ja ühe kaotuse.

Tottenhamil on Conte ajal kogunenud lausa neli poolaega, kus mitte ühegi raamidesse löögini pole jõutud.

“Jään meeleldi siia, aga peame palju vaeva nägema selleks, et koosseisu taset parandada,” lisas itaallane. “Tipptiimidega võrreldes on märgatav vahe.”

“Ma ei ole mustkunstnik ja kolme nädala järel olen leidnud mängijad, kes soovivad vaeva näha ja kes on pühendunud, aga vahest sellest ei piisa.”

Ootamatu kaotus jättis Tottenhami saatuse Konverentsiliigas õhku rippuma. Meeskond on G-grupis seitsme punktiga teisel kohal, edestades Vitesset vaid väravate vahega. Kahe nädala pärast peetavas viimases voorus ootab Conte meeskonda kodune kohtumine tabeliliidri Rennes’iga, kes pole seni ühtegi matši kaotanud. Vitesse saab samal ajal Murat võõrustada.